Home
AddThis Social Bookmark Button

W meczu 21 kolejki nasza ekipa pokonała Halniak Targanice 1:0.

Skład: Chuderski, Hercog, Cyzio (C), Panek, Sendera, Wawro (87' Dębski), Stasiak, Rokowski, Babiuch (93' Mamoń), Borowczyk, Grondalczyk (81' Rąpel)

Tak zwana 'angielska' pogoda towarzyszyła zawodnikom podczas dzisiejszych zmagań. W pierwszej połowie obie drużyny były wobec siebie tak samo groźne, gdyż kilkakrotnie było gorąco pod jedną jak i drugą bramką. W naszej drużynie kilkakrotnie z dystansu bramkarza sprawdził Szymon Babiuch, jednak nieskutecznie. Groźnie strzelał z dystansu również Szymon Rokowski. Oprócz Szymonów swoją okazję miał też Mateusz Wawro, kiedy wygrał pojedynek z towarzyszącym mu obrońcą i w decydującym momencie niedokładnie dograł do Grondalczyka, który później również nie trafił z woleja z okolicy szesnastki. Goście zagrozili między innymi wtedy, gdy jeden z zawodników trafił w słupek. W pozostałych sytuacjach nasz bramkarz nie zawiódł. Na początku drugiej połowy padła decydująca bramka, kiedy piłkę dostał Daniel Cyzio i podłączając się do akcji ofensywnej w międzyczasie wymienił klepkę z Tomaszem Borowczykiem, a później uderzył z zimną krwią. Oprócz akcji bramkowej dogodne sytuację zmarnowali Szymon Babiuch i Patryk Grondalczyk. Pod bramką Astry 'zakotłowało' się szczególnie pod koniec spotkania, ale Piotr Chuderski w tym dniu był nie do pokonania. Cegiełkę do zwycięstwa dołożył między innymi rewelacyjną paradą nogami, po dobitce z kilku metrów.

Kolejny mecz w najbliższą sobotę (21 V), nasza drużyna o 17:00 zagości w Wysokiej.