Ostatnia kolejka

Gościmy

Dzisiaj: 4
Wczoraj: 3
Bieżący tydzień: 22
Poprzedni tydzień: 32
Bieżący miesiąc: 82
Poprzedni miesiąc: 186
Ogółem: 1656
Home Terminarze i tabele Seniorzy Terminarz A klasa

A klasa 2015/2016
Terminarz dla A klasa 2015/2016

KOL Data Czas Gospodarz   GościeRezultat
1 15.08.2015 15:30 h Relaks Wysoka - Znicz Sułkowice Bolęcina
0-2
1 15.08.2015 15:30 h Żarek Barwałd Górny - Halniak Targanice
3-3
1 15.08.2015 15:30 h Lachy Lachowice - Burza Roczyny
5-1
1 15.08.2015 15:30 h Leskowiec Rzyki - Babia Góra Sucha Beskidzka
2-1
1 15.08.2015 15:30 h Płomień Sosnowice - Cedron Brody
4-1
1 15.08.2015 15:30 h Naroże Juszczyn - Astra Spytkowice
3-1
1 15.08.2015 15:30 h Stanisławianka Stanisław - Orzeł Wieprz
5-3
2 22.08.2015 15:30 h Znicz Sułkowice Bolęcina - Orzeł Wieprz
4-1
2 22.08.2015 15:30 h Astra Spytkowice - Stanisławianka Stanisław
3-2
2 22.08.2015 15:30 h Cedron Brody - Naroże Juszczyn
4-2
2 22.08.2015 15:30 h Babia Góra Sucha Beskidzka - Płomień Sosnowice
1-2
2 22.08.2015 15:30 h Burza Roczyny - Leskowiec Rzyki
3-1
2 22.08.2015 15:30 h Halniak Targanice - Lachy Lachowice
5-1
2 22.08.2015 15:30 h Relaks Wysoka - Żarek Barwałd Górny
0-2
3 29.08.2015 15:30 h Żarek Barwałd Górny - Znicz Sułkowice Bolęcina
2-0
3 29.08.2015 15:30 h Lachy Lachowice - Relaks Wysoka
2-2
3 29.08.2015 15:30 h Leskowiec Rzyki - Halniak Targanice
3-0
3 29.08.2015 15:30 h Płomień Sosnowice - Burza Roczyny
0-3
3 29.08.2015 15:30 h Naroże Juszczyn - Babia Góra Sucha Beskidzka
4-3
3 29.08.2015 15:30 h Stanisławianka Stanisław - Cedron Brody
1-4
3 29.08.2015 15:30 h Orzeł Wieprz - Astra Spytkowice
1-3
4 05.09.2015 15:30 h Znicz Sułkowice Bolęcina - Astra Spytkowice
2-0
4 05.09.2015 15:30 h Cedron Brody - Orzeł Wieprz
2-1
4 05.09.2015 15:30 h Babia Góra Sucha Beskidzka - Stanisławianka Stanisław
0-1
4 05.09.2015 15:30 h Burza Roczyny - Naroże Juszczyn
1-3
4 05.09.2015 15:30 h Halniak Targanice - Płomień Sosnowice
1-1
4 05.09.2015 15:30 h Relaks Wysoka - Leskowiec Rzyki
2-0
4 05.09.2015 15:30 h Żarek Barwałd Górny - Lachy Lachowice
0-3
5 12.09.2015 15:30 h Lachy Lachowice - Znicz Sułkowice Bolęcina
1-3
5 12.09.2015 15:30 h Leskowiec Rzyki - Żarek Barwałd Górny
4-1
5 12.09.2015 15:30 h Płomień Sosnowice - Relaks Wysoka
3-0
5 12.09.2015 15:30 h Naroże Juszczyn - Halniak Targanice
1-0
5 12.09.2015 15:30 h Stanisławianka Stanisław - Burza Roczyny
1-3
5 12.09.2015 15:30 h Orzeł Wieprz - Babia Góra Sucha Beskidzka
1-0
5 12.09.2015 15:30 h Astra Spytkowice - Cedron Brody
3-3
6 19.09.2015 15:30 h Znicz Sułkowice Bolęcina - Cedron Brody
4-0
6 19.09.2015 15:30 h Babia Góra Sucha Beskidzka - Astra Spytkowice
0-3
6 19.09.2015 15:30 h Burza Roczyny - Orzeł Wieprz
0-3
6 19.09.2015 15:30 h Halniak Targanice - Stanisławianka Stanisław
2-1
6 19.09.2015 15:30 h Relaks Wysoka - Naroże Juszczyn
3-3
6 19.09.2015 15:30 h Żarek Barwałd Górny - Płomień Sosnowice
1-2
6 19.09.2015 15:30 h Leskowiec Rzyki - Lachy Lachowice
1-2
7 26.09.2015 15:30 h Leskowiec Rzyki - Znicz Sułkowice Bolęcina
3-2
7 26.09.2015 15:30 h Płomień Sosnowice - Lachy Lachowice
4-2
7 26.09.2015 15:30 h Naroże Juszczyn - Żarek Barwałd Górny
2-0
7 26.09.2015 15:30 h Stanisławianka Stanisław - Relaks Wysoka
1-2
7 26.09.2015 15:30 h Orzeł Wieprz - Halniak Targanice
3-0
7 26.09.2015 15:30 h Astra Spytkowice - Burza Roczyny
4-1
7 26.09.2015 15:30 h Cedron Brody - Babia Góra Sucha Beskidzka
2-1
8 03.10.2015 15:30 h Znicz Sułkowice Bolęcina - Babia Góra Sucha Beskidzka
1-1
8 03.10.2015 15:30 h Burza Roczyny - Cedron Brody
0-2
8 03.10.2015 15:30 h Halniak Targanice - Astra Spytkowice
2-1
8 03.10.2015 15:30 h Relaks Wysoka - Orzeł Wieprz
0-3
8 03.10.2015 15:30 h Żarek Barwałd Górny - Stanisławianka Stanisław
1-0
8 03.10.2015 15:30 h Lachy Lachowice - Naroże Juszczyn
1-2
8 03.10.2015 15:30 h Leskowiec Rzyki - Płomień Sosnowice
1-0
9 10.10.2015 15:30 h Płomień Sosnowice - Znicz Sułkowice Bolęcina
0-2
9 10.10.2015 15:30 h Naroże Juszczyn - Leskowiec Rzyki
1-1
9 10.10.2015 15:30 h Stanisławianka Stanisław - Lachy Lachowice
7-1
9 10.10.2015 15:30 h Orzeł Wieprz - Żarek Barwałd Górny
4-1
9 10.10.2015 15:30 h Astra Spytkowice - Relaks Wysoka
1-2
9 10.10.2015 15:30 h Cedron Brody - Halniak Targanice
2-1
9 10.10.2015 15:30 h Babia Góra Sucha Beskidzka - Burza Roczyny
6-0
10 17.10.2015 15:30 h Znicz Sułkowice Bolęcina - Burza Roczyny
2-0
10 17.10.2015 15:30 h Halniak Targanice - Babia Góra Sucha Beskidzka
2-3
10 17.10.2015 15:30 h Relaks Wysoka - Cedron Brody
0-1
10 17.10.2015 15:30 h Żarek Barwałd Górny - Astra Spytkowice
1-2
10 17.10.2015 15:30 h Lachy Lachowice - Orzeł Wieprz
0-1
10 17.10.2015 15:30 h Leskowiec Rzyki - Stanisławianka Stanisław
3-2
10 17.10.2015 15:30 h Płomień Sosnowice - Naroże Juszczyn
3-2
11 24.10.2015 15:30 h Naroże Juszczyn - Znicz Sułkowice Bolęcina
3-1
11 24.10.2015 15:30 h Stanisławianka Stanisław - Płomień Sosnowice
3-3
11 24.10.2015 15:30 h Orzeł Wieprz - Leskowiec Rzyki
2-0
11 24.10.2015 15:30 h Astra Spytkowice - Lachy Lachowice
7-0
11 24.10.2015 15:30 h Cedron Brody - Żarek Barwałd Górny
4-0
11 24.10.2015 15:30 h Babia Góra Sucha Beskidzka - Relaks Wysoka
2-2
11 24.10.2015 15:30 h Burza Roczyny - Halniak Targanice
2-2
12 30.10.2015 15:30 h Znicz Sułkowice Bolęcina - Halniak Targanice
2-1
12 30.10.2015 15:30 h Relaks Wysoka - Burza Roczyny
1-1
12 30.10.2015 15:30 h Żarek Barwałd Górny - Babia Góra Sucha Beskidzka
0-1
12 30.10.2015 15:30 h Lachy Lachowice - Cedron Brody
0-8
12 30.10.2015 15:30 h Leskowiec Rzyki - Astra Spytkowice
3-2
12 30.10.2015 15:30 h Płomień Sosnowice - Orzeł Wieprz
2-4
12 30.10.2015 15:30 h Naroże Juszczyn - Stanisławianka Stanisław
3-2
13 07.11.2015 15:30 h Stanisławianka Stanisław - Znicz Sułkowice Bolęcina
0-5
13 07.11.2015 15:30 h Orzeł Wieprz - Naroże Juszczyn
1-1
13 07.11.2015 15:30 h Astra Spytkowice - Płomień Sosnowice
1-0
13 07.11.2015 15:30 h Cedron Brody - Leskowiec Rzyki
4-0
13 07.11.2015 15:30 h Babia Góra Sucha Beskidzka - Lachy Lachowice
5-1
13 07.11.2015 15:30 h Burza Roczyny - Żarek Barwałd Górny
2-1
13 07.11.2015 15:30 h Halniak Targanice - Relaks Wysoka
1-2
14   16:00 h Znicz Sułkowice Bolęcina - Relaks Wysoka
2-0
14   16:00 h Halniak Targanice - Żarek Barwałd Górny
1-2
14   16:00 h Burza Roczyny - Lachy Lachowice
3-0
14   16:00 h Babia Góra Sucha Beskidzka - Leskowiec Rzyki
-
14   16:00 h Cedron Brody - Płomień Sosnowice
6-1
14   16:00 h Astra Spytkowice - Naroże Juszczyn
0-1
14   16:00 h Orzeł Wieprz - Stanisławianka Stanisław
2-0
15   15:30 h Żarek Barwałd Górny - Relaks Wysoka
0-2
15   15:30 h Lachy Lachowice - Halniak Targanice
0-3
15   15:30 h Leskowiec Rzyki - Burza Roczyny
2-1
15   15:30 h Płomień Sosnowice - Babia Góra Sucha Beskidzka
1-3
15   15:30 h Naroże Juszczyn - Cedron Brody
0-2
15   15:30 h Stanisławianka Stanisław - Astra Spytkowice
2-1
15   15:30 h Orzeł Wieprz - Znicz Sułkowice Bolęcina
1-2
16   15:30 h Znicz Sułkowice Bolęcina - Żarek Barwałd Górny
4-1
16   15:30 h Relaks Wysoka - Lachy Lachowice
4-1
16   15:30 h Halniak Targanice - Leskowiec Rzyki
1-0
16   15:30 h Burza Roczyny - Płomień Sosnowice
1-3
16   15:30 h Babia Góra Sucha Beskidzka - Naroże Juszczyn
0-3
16   15:30 h Cedron Brody - Stanisławianka Stanisław
1-0
16   15:30 h Astra Spytkowice - Orzeł Wieprz
0-0
17   15:30 h Astra Spytkowice - Znicz Sułkowice Bolęcina
1-0
17   15:30 h Orzeł Wieprz - Cedron Brody
0-6
17   15:30 h Stanisławianka Stanisław - Babia Góra Sucha Beskidzka
0-4
17   15:30 h Naroże Juszczyn - Burza Roczyny
3-1
17   15:30 h Płomień Sosnowice - Halniak Targanice
1-2
17   15:30 h Leskowiec Rzyki - Relaks Wysoka
2-2
17   15:30 h Lachy Lachowice