Ostatnia kolejka

Gościmy

Dzisiaj: 1
Wczoraj: 1
Bieżący tydzień: 16
Poprzedni tydzień: 29
Bieżący miesiąc: 124
Poprzedni miesiąc: 208
Ogółem: 1733
Home Terminarze i tabele Juniorzy Terminarz Juniorzy Starsi
Rozmiar:
AddThis Social Bookmark Button

TERMINARZ ROZGRYWEK JUNIORÓW STARSZYCH

 

1 kolejka

 

Data zawodów13-17 sierpnia 2014 (środa-niedziela)
2014-08-13 18:00 UKS KS Chełmek - MKS Chrzanów 5:2
2014-08-16 10:00 Skawa Wadowice - Lachy Lachowice 1:1
2014-08-16 12:00 Brzezina Osiek - Niwa Nowa Wieś 3:5
2014-08-16 17:00 UKS Korona Trzebinia-Wodna - Górnik Brzeszcze 5:0
2014-08-17 11:00 Halniak Targanice - Astra Spytkowice 3:1
2014-08-17 11:00 D&R Unia Oświęcim - Górnik Libiąż 4:2
2014-08-17 11:00 MKS Trzebinia-Siersza - Beskid Andrychów 12:0

2 kolejka

Data zawodów23-24 sierpnia 2014 (sobota-niedziela)
2014-08-23 10:00 Beskid Andrychów - Skawa Wadowice 1:0
2014-08-23 11:00 Górnik Libiąż - MKS Trzebinia-Siersza 0:11
2014-08-23 11:00 Górnik Brzeszcze - D&R Unia Oświęcim 0:8
2014-08-23 11:00 UKS KS Chełmek - Halniak Targanice 3:2
2014-08-23 15:00 Lachy Lachowice - Brzezina Osiek 1:4
2014-08-24 10:00 MKS Chrzanów - Niwa Nowa Wieś 0:4
2014-09-17 16:30 Astra Spytkowice - UKS Korona Trzebinia-Wodna 2:1

3 kolejka

Data zawodów30-31 sierpnia 2014 (sobota-niedziela)
2014-08-30 11:00 MKS Trzebinia-Siersza - Górnik Brzeszcze 12:0
2014-08-30 12:30 Brzezina Osiek - Beskid Andrychów 0:5
2014-08-31 11:00 Astra Spytkowice - D&R Unia Oświęcim 5:2
2014-08-31 11:00 Niwa Nowa Wieś - Lachy Lachowice 10:0
2014-08-31 11:00 Halniak Targanice - MKS Chrzanów 7:1
2014-09-17 16:30 Skawa Wadowice - Górnik Libiąż 8:0
2014-09-24 16:00 UKS Korona Trzebinia-Wodna - UKS KS Chełmek 1:5

4 kolejka

Data zawodów3 września 2014 (środa)
2014-09-03 17:00 MKS Chrzanów - Lachy Lachowice 0:2
2014-09-03 17:00 Beskid Andrychów - Niwa Nowa Wieś 0:1
2014-09-03 17:00 Górnik Libiąż - Brzezina Osiek 8:1
2014-09-03 17:00 Górnik Brzeszcze - Skawa Wadowice 1:3
2014-09-03 17:00 Astra Spytkowice - MKS Trzebinia-Siersza 0:4
2014-09-03 17:00 UKS KS Chełmek - D&R Unia Oświęcim 3:4
2014-09-03 17:00 Halniak Targanice - UKS Korona Trzebinia-Wodna 1:2

5 kolejka

Data zawodów6-9 września 2014 (sobota-wtorek)
2014-09-06 10:00 Skawa Wadowice - Astra Spytkowice 3:3
2014-09-06 12:30 Brzezina Osiek - Górnik Brzeszcze 5:0
2014-09-06 15:00 Lachy Lachowice - Beskid Andrychów 0:7
2014-09-07 11:00 Niwa Nowa Wieś - Górnik Libiąż 8:3
2014-09-07 11:00 D&R Unia Oświęcim - Halniak Targanice 0:4
2014-09-07 13:00 MKS Trzebinia-Siersza - UKS KS Chełmek 7:2
2014-09-09 17:00 UKS Korona Trzebinia-Wodna - MKS Chrzanów 0:3
Walkower dla MKS Chrzanów vo

6 kolejka

Data zawodów12-14 września 2014 (piątek-niedziela)
2014-09-12 17:00 UKS Korona Trzebinia-Wodna - D&R Unia Oświęcim 5:0
2014-09-23 16:00 Astra Spytkowice - Brzezina Osiek 7:1
2014-09-13 11:00 MKS Chrzanów - Beskid Andrychów 1:7
2014-09-13 11:00 Górnik Brzeszcze - Niwa Nowa Wieś 0:5
2014-09-13 11:00 UKS KS Chełmek - Skawa Wadowice 5:3
2014-09-14 11:00 Górnik Libiąż - Lachy Lachowice 2:2
2014-09-14 11:00 Halniak Targanice - MKS Trzebinia-Siersza 1:1

7 kolejka

Data zawodów20-21 września 2014 (piątek-niedziela)
2014-09-20 10:00 Skawa Wadowice - Halniak Targanice 2:2
2014-09-20 10:00 Brzezina Osiek - UKS KS Chełmek 0:4
2014-09-20 10:00 Beskid Andrychów - Górnik Libiąż 3:0
2014-09-21 11:00 Niwa Nowa Wieś - Astra Spytkowice 5:1
2014-09-21 11:00 MKS Trzebinia-Siersza - UKS Korona Trzebinia-Wodna 3:1
2014-09-23 16:00 D&R Unia Oświęcim - MKS Chrzanów 9:1
2014-09-24 16:15 Lachy Lachowice - Górnik Brzeszcze 5:2

8 kolejka

Data zawodów27-28 września 2014 (piątek-niedziela)
2014-09-27 11:00 MKS Chrzanów - Górnik Libiąż 2:3
2014-09-27 11:00 Górnik Brzeszcze - Beskid Andrychów 0:2
2014-09-27 11:00 Astra Spytkowice - Lachy Lachowice 8:1
2014-09-27 11:00 UKS KS Chełmek - Niwa Nowa Wieś 2:6
2014-09-27 11:00 Brzezina Osiek - Halniak Targanice 2:4
2014-09-28 10:00 D&R Unia Oświęcim - MKS Trzebinia-Siersza 3:3
2014-09-28 11:00 UKS Korona Trzebinia-Wodna - Skawa Wadowice 0:1

9 kolejka

Data zawodów4-5 października 2014 (piątek-niedziela)
2014-10-04 10:00 Skawa Wadowice - D&R Unia Oświęcim 3:1
2014-10-04 12:30 Brzezina Osiek - UKS Korona Trzebinia-Wodna 2:2
2014-10-04 15:00 Beskid Andrychów - Astra Spytkowice 1:2
2014-10-04 15:00 Lachy Lachowice - UKS KS Chełmek 3:1
2014-10-05 10:00 MKS Trzebinia-Siersza - MKS Chrzanów 21:1
2014-10-05 11:00 Niwa Nowa Wieś - Halniak Targanice 6:2
2014-10-05 11:00 Górnik Libiąż - Górnik Brzeszcze 1:0

10 kolejka

Data zawodów11-12 października 2014 (sobota-niedziela)
2014-10-11 11:00 UKS KS Chełmek - Beskid Andrychów 2:1
2014-10-11 11:00 UKS Korona Trzebinia-Wodna - Niwa Nowa Wieś 1:7
2014-10-12 10:00 Astra Spytkowice - Górnik Libiąż 6:0
2014-10-12 10:00 MKS Trzebinia-Siersza - Skawa Wadowice 3:0
2014-10-12 11:00 MKS Chrzanów - Górnik Brzeszcze 6:0
2014-10-12 11:00 Halniak Targanice - Lachy Lachowice 2:0
2014-10-12 11:00 D&R Unia Oświęcim - Brzezina Osiek 7:2

11 kolejka

Data zawodów18-19 października 2014 (sobota-niedziela)
2014-10-18 10:00 Skawa Wadowice - MKS Chrzanów 3:0
2014-10-18 10:00 Beskid Andrychów - Halniak Targanice 3:1
2014-10-18 11:00 Brzezina Osiek - MKS Trzebinia-Siersza 0:6
2014-10-18 11:00 Górnik Brzeszcze - Astra Spytkowice 4:6
2014-10-18 15:00 Lachy Lachowice - UKS Korona Trzebinia-Wodna 4:2
2014-10-19 11:00 Niwa Nowa Wieś - D&R Unia Oświęcim 6:1
2014-10-19 11:00 Górnik Libiąż - UKS KS Chełmek 2:3

 

Data zawodów25-26 października 2014 (sobota-niedziela)
2014-10-25 10:00 MKS Chrzanów - Astra Spytkowice 1:6
2014-10-25 10:00 UKS KS Chełmek - Górnik Brzeszcze 8:1
2014-10-25 10:00 Skawa Wadowice - Brzezina Osiek 1:2
2014-10-25 11:00 UKS Korona Trzebinia-Wodna - Beskid Andrychów 0:7
2014-10-26 10:00 D&R Unia Oświęcim - Lachy Lachowice 4:1
2014-10-26 11:00 Halniak Targanice - Górnik Libiąż 1:2
2014-10-26 14:00 MKS Trzebinia-Siersza - Niwa Nowa Wieś 1:0

 

13 kolejka

Data zawodów19-20 sierpnia 2014 (wtorek-środa)
2014-08-19 13:00 Beskid Andrychów - D&R Unia Oświęcim 4:4
2014-08-19 18:00 Brzezina Osiek - MKS Chrzanów 5:1
2014-08-19 18:00 Górnik Libiąż - UKS Korona Trzebinia-Wodna 2:1
2014-08-19 18:00 Astra Spytkowice - UKS KS Chełmek 3:1
2014-08-20 17:00 Niwa Nowa Wieś - Skawa Wadowice 2:0
2014-08-20 17:00 Lachy Lachowice - MKS Trzebinia-Siersza 5:10
2014-08-20 17:00 Górnik Brzeszcze - Halniak Targanice 2:6

We are not in JoomGallery Ambit

NOWY HERB KLUBU

Sponsorzy
Reklama